Zapraszamy na Kurs Alpha w Halinowie rozpoczynający się 10 stycznia 2018

Wspólnota Adoramus serdecznie zaprasza na kurs Alpha, który rozpocznie się 10 stycznia w parafii w Halinowie. To już po raz VII zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę, stawiają sobie funadamentalne pytania dotyczące sensu życia, Boga czy też chcą porozmawiać o swoich wątpliwościach dotyczących wiary.

Kurs Alpha to cykl 10 spotkań dotyczących chrześcijaństwa. Zaczynamy krótkim poczęstunkiem, wykładem, a następnie w małych grupkach rozmawiamy, wymieniamy doświadczenia i myśli na temat przedstawiony w wykładzie, pogłebiamy go, stawiamy sobie nowe pytania.

Już tak wiele ludzi ukończyło kurs Alpha, możesz poznać ich świadectwo lub dowiedzieć się czegoś więcej o kursie m.in. na
czegoszukasz.org
polska.alpha.org

Chcesz się zapisać na najbliższy kurs w Halinowie?
Wypełnij: formularz zgłoszenia

Rozpoczęcie 10 stycznia 2018 godz. 19.00 w Sali Teatralnej przy kościele w Halinowie. ZAPRASZAMY