Duszpasterstwo

Kurs przedmałżeński

Doroczne przygotowanie do sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii
w sobotę 1 października 2016r. o godz. 19:00. Będzie obejmowało 10 spotkań (w kolejne soboty). Zapraszamy narzeczonych.

Odpusty za zmarłych

Odpusty za zmarłych można uzyskać „pod zwykłymi warunkami”, czyli po wypełnieniu tzw. warunków wstępnych, potrzebnych do otrzymania jakiegokolwiek odpustu. Są to:

Sakrament Bierzmowania

Przypomniałem sobie wtedy słowa, które wypowiedział Pan: Jan chrzcił wodą , wy zaś ochrzczeni będziecie Duchem Świętym. Dz 11,16
Kiedy Piotr jeszcze mówił o tym, Duch Święty zstąpił na wszystkich, którzy słuchali nauki. Dz 10,44

Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania to przygotowanie do świadomego i dojrzałego życia chrześcijańskiego.

Sakrament Chrztu

Sakrament Chrztu jest udzielany w II i IV Niedzielę Miesiąca w czasie Mszy Świętej o g. 10.00 oraz w II dzień Świąt Bożego Narodzenia i w II dzień Świąt Wielkanocnych.

Wymagane dokumenty: